Úvod |  Přihlásit » | Velkoobchod B2B »
Akce pohony Nice
Kategorie


Informace
Více informací
Aktuality
Proč právě AZ Pohony?
Proč použít fotobuňky?
Nové zboží  [více]
SL10 S - sada pohonu pro posuvnou bránu do 550 kg
SL10 S - sada pohonu pro posuvnou bránu do 550 kg
15.692 Kč bez DPH
18.987 Kč s DPH

 8.687 Kč bez DPH
10.511 Kč s DPH
Ušetříte: 45%

Pohony křídlových bran – jaké si vybrat

Máte při vjezdu na svůj dvůr křídlovou bránu nebo teprve uvažujete o koupi a hledáte k ní vhodný pohon? Tento typ bran se s oblibou využívá nejen u rodinných domů, ale také v kombinaci s firemními budovami nebo s veřejnými prostory. Křídlové vjezdové brány tvoří jedno nebo dvě křídla, standardně se otevírají směrem dovnitř na pozemek. Uchycení se provádí pomocí otočných pantů a brány jsou běžně dřevěné konstrukce v kombinaci s kvalitním a odolným kovem.

Určitě doporučujeme si k této bráně pořídit speciální pohon, který ji pohodlně za vás otevře, aniž byste při vjezdu či výjezdu museli vystupovat z auta. Na vlastní kůži se tak přesvědčíte, jak je toto řešení komfortní, a to nejen za špatného počasí.


Typy pohonů pro křídlové brány

Současné pohony křídlových bran rozdělujeme do dvou základních typů. Mohou být nadzemní nebo podzemní. Oba typy samozřejmě přinášejí nějaké výhody. Podzemní neruší vzhled brány, ale je nutné je instalovat do země, takže jejich montáž má samozřejmě větší nároky. Druhým typem jsou nadzemní pohony řešené lineárně nebo pákově. Ty pákové nacházejí uplatnění u bran se silnými zděnými pilíři. Tam, kde je to jinak možné, se standardně využívají pohony lineární.


Bohatý sortiment pro vás

Na stránkách našeho internetového obchodu můžete vybírat z celé řady pohonů pro křídlové brány. Ty si můžete zvolit nejen podle šířky vašich vrat, ale i dle mnoha dalších parametrů. K pohonům přinášíme také veškeré nezbytné příslušenství, se kterým vše sami snadno namontujete. Ve spolupráci s montážními firmami však nabízíme komplexní řešení, takže pokud nechcete vy sami nic řešit, stačí, když si u nás objednáte konkrétní produkt a domluvíte se na montáži. Rádi vše zařídíme za vás.

zpět
Vyhledávání
 
Měna
Kontakty
Kontaktní informace:

Prodejna:
po-pá, 8.00 - 16.30h

AZPOHONY s.r.o.
Hrušovanská 24
66701, Vojkovice u Brna
Česká Republika

Infolinka:
po-pá, 8.00 - 16.30h

tel. 530 506 994

podpora@azpohony.cz

Živý chat s operátorem

Poptávky, rychlý kontaktní formulář, technická podpora, reklamace, fakturace

Další kontaktní informace...
Akce

Slevy  [více]
WU2 S - podzemní pohony pro křídlovou bránu
WU2 S - podzemní pohony pro křídlovou bránu
24.214 Kč bez DPH
29.299 Kč s DPH

 17.234 Kč bez DPH
20.853 Kč s DPH
Ušetříte: 29%
Výrobci
 | Úvod |